Vana Viru 13, Tallinn

Telefon: +372 63 81 500

GSM: +372 555 83 500

E-Mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

E-L  10:00-20:00

   P  10:00-15:00

 

Broneeri Kohe

FaceBook  Twitter  

Vahadepilatsioon–see on üks kõige populaarsemaid bio-depilatsiooni mooduseid, mille käigus toimub soovimatute karvade eemaldamine spetsiaalse kosmeetilise vaha kasutamisega. Pehme vaha, mille abil teostatakse bio-depilatsioon, valmistatakse pehmendajate (mesilasvaha ja mesi) ja erilise männivaigu baasil. Protseduuri ajal nahk soojeneb, poorid avanevad, see võimaldab muuta karvade eemaldamise protsessi praktiliselt valutuks, kiireks ja efektiivseks.

NB! Peale raseerimist peab karvu kasvatama umbes 2 nädalat ning nad peavad olema üle 5 mm pikad

Epilatsiooniprotseduuri tulemused

Vahadepilatsioon annab võimaluse saavutada võrratu efekti- karvade kaotamine kuni 3 nädalaks nende kasvu märgatava aeglustamise tulemusel. Vahadepilatsiooni protseduuri läbinu võib arvestada ka naha noorenemisega, naha elastsuse suurenemisega. Nahk muutub palju veetlevamaks, kuna koos karvadega eemaldatakse ka sarvestunud kiht. Nahk muutub palju õrnemaks ja siledamaks.

Kui kaua säilib vahadepilatsiooni efekt? 

Läbiviidud protseduuri efekt kestab ligikaudu kolm nädalat. Selle aja möödumisel hakkavad karvad jälle aktiivselt kasvama ja tekib vajadus epilatsiooniprotseduuri kordamiseks. 

Meie salongi depileerijad on kõik diskreetsed, professionaalsed ja kliendikesksed,  Lähenevad klendile personaalselt ja sõbralikult. Kui Sul on probleem üleliigsete karvadega, siis tule ja meie lahendame Sinu probleemi! 

Broneeri kohe!