Vana Viru 13, Tallinn

Telefon: +372 63 81 500

GSM: +372 555 83 500

E-Mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

E-L  10:00-20:00

   P  10:00-15:00

 

Broneeri Kohe

FaceBook  Twitter  

 

  • Luksuslik hooldus põhineb kallil VEDELAL KULLAL ja sisemistel peptiitidel.

Pühkida ära aja jäljed, saada silmapilkselt noorem välimus, nüüd on see võimalik.

Hoolitsus on suunatud silmapilkse ja pikaajalise effekti saavutamiseks liftinguga. Vapustav tulemus on kohe näha ja säilib pikka aega: silenenud on väikesed kortsud, suurenenud on naha elastsus uuenenud naha struktuur.

Luksuslik hooldus innovaatilise „nooruse molekuliga“ ja 24 – kraadilise kullaga, see on spetsiaalselt välja töötatud hooldusprotseduur vananemistunnustega nahale (pigmendilaigud, väsinud nahk, kortsude tekkimine, naha pinna pooride suurenemine). Hooldusprotseduuri aluseks on kõrgtehnoloogiline patendeeritud PhotoGlow süsteem millega viiakse pepiidid rakkudeni.

Pepiidid tunnevad ära naha rakkude retseptorid, nendevaheline suhtlus võimaldab aine osakestel jõuda raku tuumani.  Sellest tulenevalt on sellel hooldusprotseduuril noorendav effekt, mis kiiresti eemaldab väsimuse ja stressi ning annab nahale suurepärase jume ja suurendab antioksudantide  kaitset. Sobib  idaalselt igale nahatüübile, sealhulgas ka väga tundlikule nahale. Pärast sellist hooldusprotseduuri suureneb naha niiskuse sisaldus ning nahk omandab kohe noorema ja säravama välimuse.  

 

 

  •  Balansseeriv, puhastav näonaha hooldus. ( 1 tund )

Probleem: Krobeline, ilmetu, defektne nahk.

Lahendus:  yang- energia dünaamika parandamine,soodustab naha vahetusprotsesside normaliseerumist, uuenemist ja pehmuse ning sära taastumist.  

Kirjeldus: Puhastamine puhastuspiimaga, hommaaž, energeetiline mikromassaaz seerumiga Oligo Yin, Yin Yang  massaaž koos regenereeriva puhastuspiimaga, toonik Surnumere mineraalidega, balansseeriv mask mikroelementidega seerumi ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga, lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz pipetiga. Kreem Nutrians koos Yin Yang massaazielementidega.  

Broneeri kohe!

  •  Näonaha lifting-hooldus. ( 1 tund )

Probleem: Väsinud nahk, stressile vastuvõtlik toonuse häiretega.  

Lahendus: Tasakaalu taastamine yang- energia abil.  Naha regeneratsiooni parandamine, kollageeni ja elastiini kiudude tugevdamine, mis soodustavad naha noorenemist. 

Kirjeldus: Puhastamine puhastuspiimaga, hommaaž, energeetiline mikromassaaz  seerumiga Oligo Yang,  lifting-massaaz kreemiga  Nutrians, toonik Surnumere mineraalidega, lifting-mask koos mikroelementidega seerumi ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga. Lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz  ampuulvahendiga. Kreem  Bio Age  koos Yin Yang massaazielementidega.   

Broneeri kohe!

  •  Balansseeriv  hooldus tundlikule, kuperoossele ja roseerumisele kalduvale näonahale.  ( 1 tund )

Probleem: Nahapunetus, kapillaaride ilmnemine.

Lahendus: yang- energia ülejäägi balansseerimine. Soodustab ülitundliku naha rahunemist, punetuste vähenemist, veresoonte tugevnemist.

Kirjeldus: Puhastamine puhastuspiimaga, hommaaž, energeetiline mikromassaaz  seerumiga Oligo Yin, Yin Yang massaaž koos regenereeriva  puhastuspiimaga, toonik Surnumere mineraalidega, regenereeriv mask koos mikroelementidega ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga, lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz ampuulvahendiga. Kreem Luminans koos Yin Yang massaazielementidega.  

Broneeri kohe!

  • Balansseeriv Yin akne näonaha hooldus. ( 1 tund )

Probleem: Akne tekkimisele kalduv rasune nahk. 

Lahendus: Üleliigse yang- energia negatiivse efekti kohene paranemine.  Naha happebalansi (PH) taastumine, rasuerituse reguleerimine ( sebum ), niisutamine.

Kirjeldus: Puhastamine  puhastuspiimaga, gommaaž, energeetiline mikromassaaz  seerumiga Oligo Yin, Yin Yang massaaž   koos regenereeriva  puhastuspiimaga, toonik Surnumere mineraalidega, regenereeriv mask   koos mikroelementidega ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga, lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz  ampuulvahendiga. Kreem Sebo detox  koos Yin Yang massaazielementidega.  

Broneeri kohe!

5. Osmo Limphe näo ja silmaümbruse hooldus. ( 1 tund )

Probleem: Veepeetumine organismis, mis kutsub esile näo ja silmade tursed.  Reeglina tekivad paistetused hommikul ja õhtul. 

Lahendus: Detox ja drenaaz kergesti tursuvale nahale. Yang- energia abil paraneb lümfitsirkulatsioon, toksiinid väljutatakse, näokontuurid omandavad loomuliku väljanägemise.

Kirjeldus: Puhastamine puhastuspiimaga, hommaaž, energeetiline mikromassaaz  seerumiga Oligo Yin, Yin Yang massaaž   koos regenereeriva  puhastuspiimaga, toonik Surnumere mineraalidega, detox mask  koos mikroelementidega ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga, lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz pipetiga. Kreem Sebo detox koos Yin Yang massaazielementidega.  

Broneeri kohe!

  •  Delikaatne vananemisvastane  näo ja -silmakontuuri hooldus. ( 1 tund)

Probleem: Naha vananemine, kortsud, toonuse kadumine. Laugude paistetus, rõngad silmade all, kortsud.

Lahendus:  Kollageeni ja elastiini sünteesi aktiveerumine, naha vananemise protsessi aeglustumine. yang – eluenergia koos aktiivsete  taimset päritolu proteiinirikaste koostisosadega ja hüperdrenaazsed oligoelemendid. 

Kirjeldus: Puhastamine puhastuspiimaga, hommaaž, energeetiline mikromassaaz  seerumiga Oligo Yin, Yin Yang massaaž koos regenereeriva puhastuspiimaga, toonik Surnumere mineraalidega, vananemisvastane mask näole ja silmaümbrustele koos mikroelementidega ja vitamiinide lisamisega individuaalse nahaprobleemi korral, õlamassaaz Yin Yang puhastuspiimaga, lümfodrenaazi massaaž koos Oligo Yin seerumiga ja vitamiinide ja mikroelementide lisamisega. Energeetiline mikromassaaz ampuulvahendiga. Kreem Bio age koos Yin Yang massaazielementidega.  

Broneeri kohe!

 

 Broneeri kohe!